HAKKIMIZDA

Tabiboğlu Turizm Hakkında

Hakkımızda

Şirketimiz , Tabiboğlu Turizm Gıda Sanayi Ticaret Ltd.Şti adıyla yeni kurulan dinamik aile şirketidir. Limited şirketi olarak kurulmuştur. Şirket payları baba - oğul arasında paylaştılmıştır. 100.000’ TL özsermaye ile kurulmuştur.Şirketimiz; Ankara’nın en işlek ve merkezi işletme alanı olarak kabul gören,günde yüzbinlerce kişinin uğrak yeri olan Kızılay’ın en işlek mevkiinde ve stratejik konum olarak da; en önemli yaya yürüyüş yollarının kesiştiği (Karanfil Sokak ve Yüksel Caddesinin kesiştiği ) koşe binada kurulmuşur.

Firma Sahibi


Ahmet Gulayman

Co Founder

11.09.1981 yılında Ankara-Hacettepede'doğdu ilk-orta-lise eğitimimi Mimar Kemal Lisesi'de okudu.Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi Mezunudur. İş hayatına ,finans departmanında başladı,finans şefi olduktan sora ,2008 yılında Tabiboğlu Turizm Seyahat acentesini kurdu..

Neler Yapıyoruz

Otel


Yurtiçi ve yurtdışı Hotel Rezervesyonlarınızda en kaliteli hizmeti sunmaktayız..

Kültür Turları

Günübirlik ve konaklamalı Ankara çıkışlı turlarımızla hizmetinizdeyiz.

Cruise

MSC-Royal Carribean-Costa gemi turlarımız.

Yurt Dışı Tur

Dünya'nın her noktasına,gezilecek-görülmeye değer her bölgesine seyahat ediyoruz.

Online Rezervasyon

Tatilini kendi organize etmek isteyenler için zaman, mekân, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, rezervasyon garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteğiyle bizim için bir standart. Standartları aşan www.kingstatil.com sizlere "işte aradığım bu" diyebilmeniz için gece gündüz çalışıyor.

Farkımız

Sadece turizm ve hizmet sektörüne yönelik hizmet vermekteyiz. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız. Özel tercihlere çabuk cevap veririz. Fiyat çeşitliliğini yeni projelerle sunarız. 365 gün ücretsiz tatil danışmanlığı yaparız.

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz deneyim ve birikimi arttırarak bulunduğumuz sektör içinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği lider seyahat acentesi olmaktır.

Misyonumuz

Tabiboğlu Turizm,organizasyonel rekabet yaşadığımız bu dönemde değerli müşterilerine, konuk memnuniyeti taleplerini üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve çalışan kadrosuna konuk memnuniyeti sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edinmiştir.